Семена астры принцесса Бенари (30 шт) по цене 7 грн. в интернет-магазине Ogorod24.com - Звоните: 067 632-58-36, 099 296-73-00
(097) 1183-664 (095) 5002-355
Семена астры принцесса Бенари

Семена астры принцесса Бенари

Код товара: 4093 Обновлено: 28 Ноября 2018

    Качественная астра для среза. Куст прочный, хорошо разветвленный, высотой 70-80 см. Соцветия густомахровые, плоскоокруглой формы, диаметром 8-10 см. Внешняя часть корзины представлена широкими язычковыми, ближе к центру - длинными, а в центре - короткими желтыми трубчатыми лепестками. Имеет непревзойденный вид от начала цветения и до заморозков. На рассаду семена высевают в марте - апреле. Пикировку проводят в фазе 2-3 настоящих листочков по схеме 5x5. В открытый грунт растения высаживают в середине мая. При безрассадном способе семена высевают на постоянное место ранней весной или под зиму. Неприхотливая к выращиванию, хорошо реагирует на подкормки.

    Насіння висівають на розсаду у березні. Айстра культура холодостійка, тому у відкритий грунт висіваємо як можна раніше (квітень). Розсаду висаджують у квітні травні. Пересадку витримує добре.

    Найбільшої декоративності досягає при вирощуванні в умовах помірної температури та вологості повітря і грунту, на відкритих сонячних місцях. Витримує напівтінь та заморозки до – 3 Со . Найкраще росте на легких та середніх чорноземах, супіщаних та суглинкових родючих грунтах з нейтральною кислотністю. Свіжий гній під айстри не вносять, оскільки він сприяє їх захворюванню на фузаріоз, тому слід застосовувати перегній, добре перепрілі компости та мінеральні добрива. Не рекомендується вирощувати айстри на одному і тому ж місті протягом кількох років.

    Використовують для зрізу і квітників.

Производитель:
Benary flowers (Германия)
Упаковка:
30 шт
Фасовка:
Мелкая
Дополнительно:
Астра
Наличие:
в наличии
7.00 грн.

Отзывы:

для товара пока нет отзывов